Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

Nasza wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Posiadamy duży wybór samochodów osobowych i dostawczych. Oferta dotyczy wynajmu pojazdów dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy. Nasza wypożyczalnia samochodów w Bielsku-Białej proponuje bardzo atrakcyjne ceny, pełen zakres usług na poziomie spełniającym standardy europejskie.

Samochód z OC sprawcy kolizji – zadzwoń i dowiedz się więcej, tel: 796-990-609

wypożyczalnia-samochodow1

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała – najniższe ceny!
Zadzwoń i wypożycz swój samochód! Tel: 731-131-114

Nasza wypożyczalnia samochodów w Bielsku-Białej świadczy następujące usługi:

  • Wypożyczalnia samochodów osobowych
  • Długoterminowy wynajem samochodów
  • Wynajem samochodu zastępczego bezgotówkowo – wypożyczalnia samochodów z oc sprawcy
  • Wypożyczalnia samochodów Luksusowych
  • Wynajem samochodu z kierowcą

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że w Bielsku-Białej nie znajdziecie Państwo lepszego partnera do wynajmu samochodów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszej wypożyczalni aut:

tel: 731-131-114

email: biuro@wypozyczalnia-samochodow-katowice.slask.pl

Nasza


wypożyczalnia samochodów jest w pełni mobilna – zawsze dostarczamy samochody na wskazany przez klienta adres, jesteśmy bardzo elastyczni, działamy na terenie całego śląska w szczególności w miastach: Katowice, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Częstochowa, Tarnowskie Góry oraz na Lotnisku Katowice-Pyrzowice.

Skorzystaj z oferty wynajmu długo i krótkoterminowego w Naszej wypożyczalni samochodów Bielsko-Biała, która oferuje swoje usługi na światowym poziomie! Nasza wypożyczalnia w Bielsku-Białej oferuje długo i krótkoterminowy wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych. Wynajem krótkoterminowy obejmuje wypożyczenie samochodu na okres maksymalnie do 30 dni.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa śląskiego głównie w Bielsku-Białej i na Lotnisku Pyrzowice. Oferujemy wynajem aut posiadających pełen pakiet ubezpieczeń – AC, OC i NNW.

wypożyczalnia-samochodow2

Dzięki kompleksowemu wyposażeniu pojazdów oraz możliwości zaopatrzenia ich w dodatkowe udogodnienia, np. nawigację GPS czy foteliki dla dzieci, zapewniają one dogodne warunki jazdy oraz jej całkowite bezpieczeństwo. Nasze priorytety to: najlepsza oferta, przystępne ceny i profesjonalna obsługa. Oferujemy także możliwość


wynajęcia pojazdu zastępczego
z OC sprawcy wypadku.

Zapraszamy!