Wypożyczalnia przyczep samochodowych

Nasza wypożyczalnia przyczep samochodowych oferuje przyczepy różnego przeznaczenia. W wynajmie posiadamy przyczepy bagażowe jednoosiowe i dwuosiowe, przyczepy do przewozu motocykli (tradycyjne z rynnami ustawczymi oraz zabudowane – multitrailer cargo, Excalibur S2), przyczepy do przewozu małych i dużych quadów, przyczepy do przewozu samochodów (lawety, zabudowany autotransporter ), przyczepy do przewozu minikoparek oraz platformy i dłużyce.

Samochód z OC sprawcy kolizji – zadzwoń i dowiedz się więcej, tel: 796-990-609

Wypożyczalnia przyczep samochodowych oferuje szeroki wybór przyczep, z pewnością uda się wybrać Państwu model odpowiadający Waszym potrzebom!

przyczepy-gfx-pW naszej wypożyczalni przyczep samochodowych oferujemy profesjonalne usługi wynajmu i sprzedaży przyczep. W naszej ofercie aktualnie znajdą Państwo zarówno przyczepy jednoosiowe jak i dwuosiowe, przyczepy z plandeką lub bez oraz lawety. Jesteśmy firmą gwarantującą obsługę na wysokim poziomie. Wraz z rozwojem naszej firmy staramy się wychodzić naprzeciw naszym klientom i przyjmujemy nawet najbardziej wyrafinowane zamówienia.

Już teraz możesz szybko i łatwo wypożyczyć swoją


przyczepę samochodową. W celu wypożyczenia przyczep spisywana jest umowa najmu na podstawie dowodu osobistego i prawa jazdy. Wszystkie nasze przyczepy i lawety są nowe – na pewno Państwa nie zawiodą w podróży!
Szukasz przyczepy lub lawety do wynajęcia? Nasza wypożyczalnia przyczep samochodowych oferuje szeroki wybór najnowszych modeli przyczep .

Przyczepy są zadbane oraz na bieżąco monitorowane pod względem stanu technicznego – okresowo wymieniane są zużywające się (lub uszkodzone) części zamienne (zaczepy kulowe, układy hamulcowe, amortyzatory, łożyska, opony (koła), osie, tuleje (gumy) resorów, zaczepy burtowe i plandekowe, plandeki, podłogi, wtyczki, lampy, instalacje oświetleniowe, błotniki i in.). Warunki wynajmu przyczepy (terminy, ceny, rabaty, itp.) ustalamy przed sporządzeniem i podpisaniem Umowy Wypożyczenia Przyczepy Samochodowej.

Działamy na terenie całego śląska w szczególności w miastach: Katowice, Gliwice,Rybnik, Bielsko-Biała, Tychy,Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Częstochowa,Tarnowskie Góry.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszej ofercie wypożyczalni przyczep samochodowych

przyczepy-gfx-c2

Jak wypożyczyć przyczepę samochodową w Naszej wypożyczalni?

Jest to bardzo proste!
Niezbędne dokumenty: prawo jazdy, dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny.
W przypadku cudzoziemców dodatkowo paszport oraz karta pobytu.
Opłaty: najmniejszym okresem wypożyczenia przyczepy jest jedna doba. Przy wypożyczeniu pobierana jest opłata za jedną dobę wg cennika. W wyjątkowych sytuacjach może zostać pobrana kaucja.
Dla stałych klientów proponujemy atrakcyjne zniżki cenowe.

Nasza wypożyczalnia


przyczep samochodowych to najlepszy wybór!

Zapraszamy do wypożyczalni przyczep samochodowych.