Wynajem maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych w naszej firmie obejmuje szeroką gamę maszyn i urządzeń do wielu zastosowań budowlanych, także tych specjalistycznych w przystępnejcenie. Oferujemy Państwu maszyny budowlane o różnych parametrach technicznych, co pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do wymagań danej inwestycji – skontaktuj się z nami w celu uzyskanie większej ilości informacji. Wynajem maszyn budowlanych w Naszej firmie to wyłącznie najlepsze światowe marki, a przez to dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o Naszej ofercie wynajmu maszyn budowlanych na śląsku! Tel: 516-054-445

Oferta wynajmu maszyn budowlanych z obsługą lub bez obsługi operatorskiej zawiera: koparki, koparko-ładowarki, walce, walce wibracyjne, ładowarki, ładowarki teleskopowe, miniładowarki, urządzenia do zagęszczania gruntu i asfaltu, urządzenia do prac ziemnych i transportu materiałów.

Samochód z OC sprawcy kolizji – zadzwoń i dowiedz się więcej, tel: 796-990-609

wynajem_maszyn1

Jeśli szukasz oferty wynajmu maszyn budowlanych do budowy domu, inwestycji drogowych, inżynieryjnych, takich jak: koparki, koparko-ładowarki, spycharki, ładowarki, walca wibracyjnego, dźwigu, podnośnika montażowego, zwyżki nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Prowadzisz prace rozbiórkowe, potrzebujesz wykonać wykop bądź wyrównać teren zadzwoń do nas! Oferujemy nasze maszyny


budowlane w niskich cenach z operatorem lub bez operatora! Zajęcia nam powierzone wykonują doświadczeni i wykwalifikowani operatorzy. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

transport_maszyn

Dostarczymy Ci maszynę własnym transportem niskopodwoziowym, więc masz pewność, że dostarczymy ją na czas i zawsze w najlepszej cenie.

Dysponujemy profesjonalnym serwisem wszystkich wynajmowanych maszyn budowlanych.

Maszyny budowlane wynajmujemy na terenie całego śląska w szczególności w miastach:Katowice, Gliwice,Rybnik, Bielsko-Biała, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa GórniczaJaworzno, CzęstochowaTarnowskie Góry.

W ofercie naszej firmy znajdziesz również wynajem


maszyn budowlanych bez obsługi operatorskiej. Rozwiązanie to przynosi same korzyści, jeśli dysponujesz osobami wykwalifikowanymi do obsługi maszyn, a brakuje Ci zaplecza technicznego lub sprzęt którym dysponujesz uległ awarii. Nie ponosisz kosztów godzinowych pracy maszyny z operatorem, a jedynie bardzo atrakcyjną stawkę dobową lub miesięczną za wynajem, dzięki czemu maszyna pozostaje do Twojej dyspozycji przez 24h.

wynajem_maszyn2

Poprzez nieustanne podnoszenie jakości naszych usług oraz rozszerzany asortyment, staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony i znalazł u nas potrzebny sprzęt, wynajem maszyn


budowlanych w naszej firmie gwarantuje bezpieczeństwo i pełen serwis wynajmowanego przez nas sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu, tel: 516-054-445