Auto zastępcze

Auto zastępcze należy Ci się gdy Twój samochód został uszkodzony, a sprawcą kolizji był inny kierowca, masz wtedy prawo wynająć auto zastępcze na koszt ubezpieczyciela z OC sprawcy kolizji z mocy obowiązującego prawa w tym zakresie już od dnia powstania szkody.

Oferujemy auto zastępcze na koszt z polisy ubezpieczenia OC sprawcy – Bezpłatnie i Bezgotówkowo w rozliczeniu z ubezpieczycielem sprawcy kolizji.

auto-zastepcze

Samochód z OC sprawcy kolizji – zadzwoń i dowiedz się więcej, tel: 796-990-609

Wykorzystaj przysługujące Ci prawo. Oszczędź czas i pieniądze!!!

Nasza wypożyczalnia  samochodów jest w pełni mobilna – zawsze dostarczamy samochody na wskazany przez klienta adres, jesteśmy bardzo elastyczni, działamy na terenie całego śląska w szczególności w miastach: Katowice, Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Częstochowa, Tarnowskie Góry oraz na Lotnisku Katowice-Pyrzowice.

Pamiętaj! W sytuacji wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy – ubezpieczyciel zobowiązany jest zrefundować i pokryć wszystkie koszty związane z zaistniałą szkodą nie z Twojej winy z polisy OC sprawcy.

Masz pełne prawo do  auta zastępczego a zobowiązanemu ubezpieczycielowi w myśl art. 363 k.c. – nie wolno wskazywać Ci gdzie masz naprawić uszkodzony pojazd lub gdzie masz sobie wynająć auto zastępcze, to Ty decydujesz o tym.

Zapraszamy!